Blood Bowl: The Dwarf Giants Blood Bowl Team
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. |
| GTIN: | 5011921081936 |
| MSRP: | 35.00 |
| Short Code: | 200-17 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Game Series: | Blood Bowl |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components. Not suitable for children under 36 months. Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 6" x 1.5" x 9" |
| Product Weight: | 5.6 oz. |
| Part Code: | 99120905001 |
| UPC: | 5011921081936 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Original: $35.00
-70%$35.00
$10.50Blood Bowl: The Dwarf Giants Blood Bowl Team
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. |
| GTIN: | 5011921081936 |
| MSRP: | 35.00 |
| Short Code: | 200-17 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Game Series: | Blood Bowl |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components. Not suitable for children under 36 months. Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 6" x 1.5" x 9" |
| Product Weight: | 5.6 oz. |
| Part Code: | 99120905001 |
| UPC: | 5011921081936 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. |
| GTIN: | 5011921081936 |
| MSRP: | 35.00 |
| Short Code: | 200-17 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Game Series: | Blood Bowl |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components. Not suitable for children under 36 months. Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 6" x 1.5" x 9" |
| Product Weight: | 5.6 oz. |
| Part Code: | 99120905001 |
| UPC: | 5011921081936 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |















