
Warhammer: Age of Sigmar - Gloomspite Gitz: Rockgut Troggoths
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. 3 multipart plastic miniatures. Designed to be interchangeable providing loads of modeling options (including 9 different heads). Exceptionally hard to kill thanks to their stony skin and ability to regenerate. |
| GTIN: | 5011921112227 |
| MSRP: | 60.00 |
| Short Code: | 89-33 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Destruction |
| Army: | Gloomspite Gitz |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 9.1" x 6.2" x 1.9" |
| Product Weight: | 8 oz. |
| Part Code: | 99120209049 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Original: $60.00
-70%$60.00
$18.00Warhammer: Age of Sigmar - Gloomspite Gitz: Rockgut Troggoths
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. 3 multipart plastic miniatures. Designed to be interchangeable providing loads of modeling options (including 9 different heads). Exceptionally hard to kill thanks to their stony skin and ability to regenerate. |
| GTIN: | 5011921112227 |
| MSRP: | 60.00 |
| Short Code: | 89-33 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Destruction |
| Army: | Gloomspite Gitz |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 9.1" x 6.2" x 1.9" |
| Product Weight: | 8 oz. |
| Part Code: | 99120209049 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. 3 multipart plastic miniatures. Designed to be interchangeable providing loads of modeling options (including 9 different heads). Exceptionally hard to kill thanks to their stony skin and ability to regenerate. |
| GTIN: | 5011921112227 |
| MSRP: | 60.00 |
| Short Code: | 89-33 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Destruction |
| Army: | Gloomspite Gitz |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 9.1" x 6.2" x 1.9" |
| Product Weight: | 8 oz. |
| Part Code: | 99120209049 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |















