Warhammer: Age of Sigmar - Kharadron Overlords Arkanaut Company
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. |
| GTIN: | 5011921082971 |
| MSRP: | 45.00 |
| Short Code: | 84-35 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Order |
| Army: | Kharadron Overlords |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 1.5" x 9" x 6" |
| Product Weight: | 4 oz. |
| Part Code: | 99120205020 |
| UPC: | 5011921082971 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted.
$15.00
Original: $49.99
-70%Warhammer: Age of Sigmar - Kharadron Overlords Arkanaut Company—
$49.99
$15.00Warhammer: Age of Sigmar - Kharadron Overlords Arkanaut Company
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. |
| GTIN: | 5011921082971 |
| MSRP: | 45.00 |
| Short Code: | 84-35 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Order |
| Army: | Kharadron Overlords |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 1.5" x 9" x 6" |
| Product Weight: | 4 oz. |
| Part Code: | 99120205020 |
| UPC: | 5011921082971 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. |
| GTIN: | 5011921082971 |
| MSRP: | 45.00 |
| Short Code: | 84-35 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Order |
| Army: | Kharadron Overlords |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 1.5" x 9" x 6" |
| Product Weight: | 4 oz. |
| Part Code: | 99120205020 |
| UPC: | 5011921082971 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted.















