Warhammer: Age of Sigmar - Nighthaunt Spirit Hosts
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. |
| GTIN: | 5011921069569 |
| MSRP: | 26.00 |
| Short Code: | 93-08 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Death |
| Army: | Nighthaunt |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 1.5" x 4.5" x 6" |
| Product Weight: | 3.2 oz. |
| Part Code: | 99120207030 |
| UPC: | 5011921069569 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted.
$7.80
Original: $26.00
-70%Warhammer: Age of Sigmar - Nighthaunt Spirit Hosts—
$26.00
$7.80Warhammer: Age of Sigmar - Nighthaunt Spirit Hosts
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. |
| GTIN: | 5011921069569 |
| MSRP: | 26.00 |
| Short Code: | 93-08 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Death |
| Army: | Nighthaunt |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 1.5" x 4.5" x 6" |
| Product Weight: | 3.2 oz. |
| Part Code: | 99120207030 |
| UPC: | 5011921069569 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. |
| GTIN: | 5011921069569 |
| MSRP: | 26.00 |
| Short Code: | 93-08 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Death |
| Army: | Nighthaunt |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 1.5" x 4.5" x 6" |
| Product Weight: | 3.2 oz. |
| Part Code: | 99120207030 |
| UPC: | 5011921069569 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted.















