Warhammer: Age of Sigmar - Nurgle Rotbringers: Putrid Blightkings
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. |
| GTIN: | 5011921063789 |
| MSRP: | 55.00 |
| Short Code: | 83-28 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Chaos |
| Army: | Nurgle Rotbringers |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 9" x 6.2" x 1.9" |
| Product Weight: | 6.4 oz. |
| Part Code: | 99120201041 |
| UPC: | 5011921063789 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Original: $55.00
-70%$55.00
$16.50Warhammer: Age of Sigmar - Nurgle Rotbringers: Putrid Blightkings
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. |
| GTIN: | 5011921063789 |
| MSRP: | 55.00 |
| Short Code: | 83-28 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Chaos |
| Army: | Nurgle Rotbringers |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 9" x 6.2" x 1.9" |
| Product Weight: | 6.4 oz. |
| Part Code: | 99120201041 |
| UPC: | 5011921063789 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. |
| GTIN: | 5011921063789 |
| MSRP: | 55.00 |
| Short Code: | 83-28 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Chaos |
| Army: | Nurgle Rotbringers |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 9" x 6.2" x 1.9" |
| Product Weight: | 6.4 oz. |
| Part Code: | 99120201041 |
| UPC: | 5011921063789 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |















