
Warhammer: Age of Sigmar - Stormcast Eternals Sequitors
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. Multi-part pre-colored (gold) plastic kit. 3 easy to build push-fit (no glue required) Stormcast Eternals miniatures.Line infantry who channel violent magics through their stormsmite maul weapons. |
| GTIN: | 5011921099320 |
| MSRP: | 15.00 |
| Short Code: | 71-09 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Order |
| Army: | Stormcast Eternals |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 6.1" x 4.6" x 1.2" |
| Product Weight: | 1.6 oz. |
| Part Code: | 99120218034 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Original: $15.00
-70%$15.00
$4.50Warhammer: Age of Sigmar - Stormcast Eternals Sequitors
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. Multi-part pre-colored (gold) plastic kit. 3 easy to build push-fit (no glue required) Stormcast Eternals miniatures.Line infantry who channel violent magics through their stormsmite maul weapons. |
| GTIN: | 5011921099320 |
| MSRP: | 15.00 |
| Short Code: | 71-09 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Order |
| Army: | Stormcast Eternals |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 6.1" x 4.6" x 1.2" |
| Product Weight: | 1.6 oz. |
| Part Code: | 99120218034 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Description: | Preparation and assembly required as Miniatures/parts are supplied unpainted. Multi-part pre-colored (gold) plastic kit. 3 easy to build push-fit (no glue required) Stormcast Eternals miniatures.Line infantry who channel violent magics through their stormsmite maul weapons. |
| GTIN: | 5011921099320 |
| MSRP: | 15.00 |
| Short Code: | 71-09 |
| Product Category: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Publisher: | Games Workshop |
| Faction: | Grand Alliance Order |
| Army: | Stormcast Eternals |
| Game Series: | Warhammer: Age of Sigmar |
| Material: | Plastic |
| Warnings: | WARNING: Small parts and essential pointed components.Not suitable for children under 36 months.Recommended Age: 12+ |
| Games Workshop Restrictions: | All online sales must meet the Games Workshop Online Store Requirements policy. |
| Dimensions: | 6.1" x 4.6" x 1.2" |
| Product Weight: | 1.6 oz. |
| Part Code: | 99120218034 |
| Set: | Warhammer Plastic Box Sets |
| Rarity: | sealed |















